Kurumsal Web Tasarımı

Kurumsal Web Tasarımı

Markaların ihtiyaç duyduğu tasarım biçimine kurumsal web tasarım denilir. Kurumsal web tasarım günümüzde gelişen web teknolojisiyle geniş yelpazeye sahiptir. Markanın hizmetlerini ve amaçlarını müşteriye net şekilde ileten adete bir pazarlamacı gibi çalışan bir sistemdir.

Dijitalleşme hepimiz tarafından gözlenmektedir. Markalarında aynı hızda dijitalleşmesi gerekir. Kurumsal web tasarım günümüzde daha önemli bir hal aldı. Çünkü insanlar hizmet veya ürün satın almadan evvel internetten arama yaparak müşterileri aramaktadır. Rakiplerinin önünde yer almak isteyen tüm markalar web tasarım konusunda profesyonel destek alarak en iyi web tasarım’a sahip olmak isterler.

Henüz daha dijital dünyaya adım atmamış kişiler ve markalar ise Web tasarım konusunda uzman markalardan ya da profesyonel kişilerden destek almalıdırlar.

Kurumsal Site Tasarımı

Kurumsal site tasarımı marka ile müşteri iletişimini en iyi seviyeye getirecek olan çalışmadır. Kurumsal bir site tasarlatmadan önce ilgili ajanslarla veya uzman freelance web tasarımcılarla görüşmenizi öneririz. Çünkü bu konuda her konuda olduğu gibi uzman görüşleri çok önemlidir.  Web tasarım rakiplerinizle sizin aranızdaki seviyeyi belirleyecek olan en önemli çalışmadır.

Kurumsal bir site nasıl olmalıdır? 

  • hızlı olmalıdır
  • SEO uyumlu olmalıdır
  • mobil uyumlu olmalıdır
  • güncel olmalıdır
  • yönetim paneli olmalıdır
  • wordpress ise lisanslı olmalıdır

Kurumsal web site fiyatları nedir?

Projenin büyüklüğüne göre 5.000₺’den başlayan fiyatlala inşa edilmektedir. Kurumsal web tasarımda fiyattan önce web sitenin işlevi göz önünde tutulmalıdır.

Kurumsal web site kaç günde tamamlanır?

Kurumsal web site projeleri ortalama olarak 2 ay gibi bir süreçte sonuçlanmış olur. Bu durumu web tasarım’ı hangi alt yapıyla gerçekleştirdiğiniz de gerçekten önemli bir unsur çünkü pek çok web tasarım ajansı belli bir tasarımı sadece bir kaç özelliğini değiştirerek satışını yapmaktadır bundan dolayı 1 hafta içinde bile tamamlayabilirler.

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir